Wytwórnia Artykułów z Tworzyw Sztucznych s.c.

Wytwórnia Zawadzki to producent butelek plastikowych oraz podstawek i wkładów do zniczy. Wykonujemy elementy z tworzyw sztucznych doskonałej jakości, które znajdują swoje zastosowanie przy wytwarzaniu wyrobów cmentarnych i opakowań. Głównym punktem naszej oferty są niewielkie plastikowe elementy, takie jak podstawki do zniczy, wkłady, tuleje oraz osłonki. Proponujemy Państwu także butelki, konewki i kanistry plastikowe do uniwersalnego użytku, dostępne w wielu różnych typach. W naszej ofercie znajdują się również kule solarne, które można wykorzystać do oświetlenia ogrodu.

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, a nasi pracownicy korzystają z zaawansowanych rozwiązań technologicznych. Dzięki naszemu zaangażowaniu oraz nowoczesnemu podejściu do produkcji jesteśmy w stanie zapewnić Państwu kompleksową obsługę – począwszy od wyboru nadruku, przygotowaniu projektu aż do transportu gotowych produktów, jakimi staną się lekkie i praktyczne kanistry czy ozdobne kule solarne.

Wybierając naszą firmę otrzymujecie Państwo wysokiej klasy wyroby z tworzyw sztucznych, cechujące się najwyższą jakością i precyzją wykonania. Jako producent wkładów do zniczy oraz plastikowych butelek zapewniamy Państwu szeroki wybór asortymentu, który przyda się podczas pielęgnacji nagrobków. Proponujemy wytrzymałe podstawki i wkłady do zniczy, kanistry oraz butelki.

Nowość w naszej ofercie stanowią ozdobne kule solarne, które automatycznie włączają się po zmroku, dając przyjemne światło.

    Klientom gwarantujemy:
  • konkurencyjne ceny
  • bezpłatny transport
  • doradztwo w zakresie wyboru nadruku
  • błyskawiczną realizację zamówień
  • przygotowanie projektu graficznego,
  • wyrób doskonałej jakości podstawek, kanistrów, butelek oraz kul solarnych.


Zapraszamy do współpracy

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

ZrozumiałemTRANSPORT

Posiadamy licencję na krajowy transport drogowy oraz stosowne ubezpieczenia OC przewoźnika. Zapewniamy konkurencyjne ceny
DANE KONTAKTOWE

Wytwórnia Artykułów z Tworzyw Sztucznych s.c.
Zbigniew Zawadzki Barbara Lustberg Waldemar Lustberg


17-120 Brańsk ul. Jana Pawła II 32,
 
 
tel.:+48 85 73 75 269, +48 85 73 75 950
fax: +48 85 73 75 951
dział sprzedaży:
+48 85 73 75 611
 
Mariusz Bańkowski
tel. kom. +48 694 478 853
 
e-mail: